Feed on
Posts
Comments

Kodėl suvalgyti ir kodėl baobabą? 🙂 Prisipažinsiu, kad mane šiam „valgymui“ įkvėpė Dainius Tulaba, neseniai „valgęs“ dramblį.

Aš pasirinkau baobabą, nes tai egzotiškas medis, apie kurį mes labai mažai žinome. Tiek mažai, kad kai kurios žinios gali pasirodyti neįtikėtinos, nesąmoningos ir t.t. Na bet čia jau kiekvieno asmeninis reikalas – tikėti ar ne.

Pirmasis nuskintas baobabo lapelis pasirodė turintis geometrinę figūrą. Mokykloje nekenčiau geometrijos ir 5-oje klasėje vos negavau pataisos.

Na bet baobabinė geometrija pasirodė esanti ypatinga, susijusi su žvaigždynais ir lengva pažaisti, nes nereikia daryti jokių brėžinių popieriuje. Pakanka vaizduotės. Tad susipažinkite – PUSIAUSVYROS HOLONAS. Tai aštuonkampis, susidedantis iš dviejų, susiliečiančių savo kvadratiniais pagrindais, piramidžių. Jis gali būti bet kokios spalvos, be to, spalva gali keistis, priklausomai nuo jūsų nuotaikos. Įsivaizduokite save dviejų piramidžių centre. Viena kyla virš jūsų, o kita simetriškai eina nuo jūsų žemyn. Abiejų piramidžių pagrindas yra kvadratas. Jeigu jūs gulite, tai gulite tame kvadrate. Piramidės gali būti bet kokio dydžio. Svarbu tik, kad visas jūsų kūnas tilptų šioje konstrukcijoje.

Kai jūs stovite arba sėdite, aštuonkampio ašis eina tiesiai per jūsų kūno centrą. Tačiau jūs galite išsirinkti jums asmeniškai pačią patogiausią vietą, šioje geometrinėje figūroje. Toks aštuonkampis padės jums išlaikyti ir tolygiai paskirstyti savo energiją. Nebūtina nei melstis, nei kažkaip specialiai kvėpuoti. Tiesiog jaustis patogiai.
Ypač tai naudinga tuomet, kuomet esat kažko sudirgęs, nerandat sau vietos, negalit nusiraminti ir ieškot kažkokio sprendimo. Jau vien Holono statymas vaizduotėje, apramins ir nukreips dėmesį nuo neramių minčių.

Priimkite tai kaip žaidimą. Žaiskite su Holonu, „nudažykite“ jį įvairiom spalvom, susiraskite jame jaukiausią vietelę. Žaiskite šį žaidimą eidami į parduotuvę, televizijos reklamos metu, tiesiog bet kada ir bet kokiu laiku.

Niekas juk nežinos kuo jūs užsiimate. Viso to esmė ta, kad kuomet jūs išmoksite greitai ir taisyklingai pasistatyti Holoną, tuomet bet kokioje sudėtingoje jums situacijoje, emociškai ar energetiškai jausdamiesi išmušti iš vėžių, jūs automatiškai pasistatysite sau pusiausvyros Holoną ir nusiraminsite. Sėkmės!

Leave a Reply

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos