Feed on
Posts
Comments

20131123_203013_20131124192040206
Tokia, gal kiek dviprasmiška nuotrauka, gavosi man belaukiant AM+FOJE=30 koncerto, Howell’y NJ.Prieš pusšimtį metų šiame pastate rinkdavosi nuo Spalio revoliucijos siaubo pabėgę rusų emigrantai, na o praėjusį šeštadienį į „Tėvynės namų“ tvorą buvo įsmeigta lietuviška trispalvė ir sena, aptriušusi kaimyninės bendruomenės susirinkimų salė sualsavo lietuviška dvasia. 20131123_203327
Vargu ar kas čia atvažiavo, tikėdamasis tokio įspūdingo renginio, kaip vykęs jubiliejinis koncertas Vilniuje. Rytinėje JAV pakrantėje gyvenantiems lietuviams, norint pamatyti kažką super, užtenka nusipirkti bilietus į Madonos ar kokios kitos iššaukiančios įžymybės koncertą.Tuo tarpu į „Rodiną“ mus atvedė meilė kultinei lietuviškai grupei, Tėvynės pasiilgimas ir noras pasidalinti koncerto teikiamu džiaugsmu su savais. Nežinau kiek tarp kelių šimtų lietuvių salėje buvo svetimtaučių, bet jiems tas renginys turėjo pasirodyti keistai įdomus. Scena priminė sovietinę mokyklinę aktų salę, su gana primityviu apšvietimu, retkarčiais urzgiančiom garso kolonėlėm ir nemažai nervų muzikantams sugadinusia, prasta elektros instaliacija.Koncerto pradžioje tai Andriaus gitaros nebesigirdėdavo, tai Eimanto smuikelio…Kaip sakė pats grupės lyderis, jautėsi Jis keistai, tarsi būtų sugrįžęs į mokyklos laikus ir mokyklos direktorė Jam būtų leidusi surengti grupės koncertą aktų salėje savo klasiokams.:)
20131123_225941
„Klasiokai“ susibūrė aplink sceną, gaudyte gaudė kiekvieną dainų žodį, kartu dainavo, šoko lingavo ir džiaugėsi…Matyt, kiekvienas, padedamas Andriaus ir linksmai šėliojančių muzikantų, nusikėlė toli toli į savo Lietuvą, į savo jaunystę ar vaikystę, paliestą „Foje“ muzikos ir pasijuto NAMIE ir tarp savų.Buvo velniškai GERA ir TIKRA. Labai labai ačiū Andriui Mamontovui ir Jo grupės muzikantams už puikų vakarą, už tai, kad ir artėjant vidurnakčiui nesinorėjo išvažiuoti iš tos svetimos Tėvynės namų. Telaimina jus visus Aukščiausias ir lai būna kuo daugiau tokių šiltų susitikimų. DĖKUI !

Leave a Reply

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Eiti prie įrankių juostos